Test chytrých telefonů 2011 II.

Sdílejte

Publikováno v časopise 12/2011

Chytré telefony jsou oblíbené a pořizuje si je stále více lidí. Chcete si ho také koupit, ale neradi byste za něj příliš utráceli? V současné době seženete i přístroje střední třídy a roste počet levných chytrých telefonů.

Co zjistil dTest o chytrých telefonech?

 
Vybírejte telefony podle využití: Chytré telefony vyrábí více firem. Jaký telefon si vybrat? Záleží na tom, jaké funkce potřebujete. Nemá cenu si kupovat telefon s funkcemi, které nevyužijete.
 
Zvažte operační systém: U chytrých telefonů berte kromě technických parametrů v potaz operační systém. Systémy se liší především v počtu a kvalitě dostupných aplikací.
 
Jak je to s navigací: Všechny chytré telefony jsou vybavené navigací. Mají však svá omezení. Mapy nejsou uložené v telefonu a musíte je stahovat z internetu. To může být problematické v místě se špatným signálem. Další nevýhodou je prodražení vzhledem k cenám datového roamingu.
 
Hodnocení našeho testování: Do hodnocení chytrých telefonů zahrnujeme telefon, hovory a SMS, práci s internetem, e-mail, fotoaparát, hudební přehrávače, videokameru, navigaci a synchronizaci.
 
dTest je tu pro vás. Rozhodli jste se, že si koupíte chytrý mobilní telefon? Poradíme vám, podle čeho ho vybírat a jaké vlastnosti mají jednotlivé modely. Chcete-li vědět více, předplaťte si náš časopis.

Testované výrobky - mobilní telefony (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Mobily a smartphony 2010-2015 (440 výrobků)
poslední aktualizace: 4.2.2016


Přihlásit