Nadělte pod stromeček kvalitu

Obsah prosincového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 12/2023 Obsah prosincového dTestu

Časopis dTest jako jediný publikuje nezávislé testy zboží a služeb. Ohlédli jsme se za rokem 2011 a sestavili jsme pro vás Vánoční inspiromat - přehled výrobků z různých kategorií, které uspěly v našich letošních testech. Pokud mezi nimi vyberete vánoční dárek, můžete si být jisti, že darujete pod stromeček kvalitu. 

5 důvodů, proč si předplatit časopis dTest

 • peníze vložené do předplatného se Vám mohou vrátit už během jediného nákupu. Naše nezávislé testy mnohokrát ukázaly, že dražší výrobek není lepší než levnější konkurence.
   
 • jako předplatitelé získáte zdarma přístup do unikátní databáze výsledků více než 7500 testů na těchto webových stránkách.
   
 • s předplatným dTestu se stanete součástí velké rodiny spotřebitelů, kterou jen tak někdo neoklame. Informujeme vás o nástrahách trhu a bojujeme za vaše spotřebitelská práva.
   
 • praktické dárky, které nabízíme našim předplatitelům, Vás potěší a  usnadní Vám každodenní spotřebitelský život
   
 • penězi, které zaplatíte za předplatné, přispějete na realizaci dalších finančně náročných nezávislých testů, jejichž výsledky v budoucnu najdete v našem časopise. Pro zachování absolutní nezávislosti nezveřejňujeme v dTestu žádnou reklamu a příjmy z předplatného jsou tak hlavním zdrojem financování všech našich aktivit.

 

Předplatné dTestu můžete objednat ZDE. Ušetříte nejen o Vánocích.

Přihlásit