Test dětských autosedaček 2011 II.

Sdílejte

Publikováno v časopise 11/2011

Dětské autosedačky pro vás testujeme pravidelně. V tomto testu jsme se zaměřili na autosedačky uvedené na trhu v průběhu roku 2011. Jsou bezpečné, ale přesto některé mají své „ale“...

Co zjistil dTest o dětských autosedačkách?

 
Bezpečnost autosedaček: Testovali jsme sedm nových autosedaček. Všechny výrobky jsou bezpečné. Jakou konkrétní dětskou autosedačku vybrat? Podívejte se na parametry a další údaje, které jsme o nich zjistili.
 
Pozor na ftaláty: Bohužel i tentokrát jsme objevili dětskou autosedačku, která obsahuje velké množství chemických látek. Jde o ftaláty, které se používají jako změkčovadla plastů. Dítě přichází do přímého styku se sedačkou. Nepřipusťte, aby na něj působily ftaláty. 
 
Hodnocení autosedaček: Do hodnocení v našem testu se promítla ochrana dítěte, ale také obsluha a komfort autosedačky. Mějte přehled o tom, jak jednotlivé dětské autosedačky dopadly.
 
dTest je tu pro vás. Znovu jsme se zaměřili na dětské autosedačky. Jak dopadly? Které budou pro vašeho potomka nejlepší? Předplaťte si náš test a budete vědět více.

Databáze testovaných výrobků

Autosedačky 2011-2014 (123 výrobků)
poslední aktualizace: 22.5.2014


Přihlásit