Kalkulačky

 

 • Srovnávač spořicích účtů a termínovaných vkladů

  Srovnávač spořicích účtů a termínovaných vkladů je určen pro všechny spotřebitele, kteří zvažují zhodnocení svých peněz formou spoření. Při zadané výši vkladu a době uložení nabídne porovnání všech odpovídajících produktů, případně si můžete vybrat jen produkty určité zvolené banky či záložny.

  více

 • Výpočet RPSN

  Spočítejte si RPSN (roční procentní sazbu nákladů) úvěru, jinými slovy kolik zaplatíte každý rok navíc za zapůjčené peníze. Pouze znalost produktu ke srovnání produktů totiž nestačí. Až po přičtení dalších poplatků zjistíte, jak na tom nabízený úvěr ve skutečnosti je.

  více

 • Úvěrové kalkulačky

  Připravili jsme pro vás 3 úvěrové kalkulačky. Jedna vám spočítá roční úrokovou míru úvěru, druhá dobu splácení a třetí pak výši pravidelných měsíčních splátek.

  Kalkulačka úrokové míry

  Kalkulačka doby splácení

  Kalkulačka měsíčních splátek

 • Kalkulačka pravidelného spoření

  Spočítejte si, na jaké úspory jste schopni dosáhnout při zadané výši měsíční úložky, doby spoření a roční úrokové míry.

  více

 • Náklady soudního řízení

  Přestože má spotřebitel mnoho možností jak úspěšně vyřešit svůj problém, občas je soudní cesta volbou jedinou či nejúčinnější. Před tímto rozhodnutím doporučujeme využít naši kalkulačku a spočítat si náklady soudního řízení.

  více

 • Kalkulačka životního pojištění

  Pokud se rozhodnete sjednat si životní pojištění, měli byste zvážit, na jakou částku je vhodné pojištění sjednat. Vypočítat dostačující zajištění v případě smrti není tak těžké. Velmi orientačně se dá říct, že by to měl být dvou- až pětinásobek ročního příjmu pojištěného, který nemá další závazky. S přesnějším určením pojistných částek, na které byste měli být pojištěni, vám pomůže naše kalkulačka.

  více

Přihlásit