Test smartphonů 2008

Publikováno v časopise 3/2008

Chcete i vy chytrý přístroj, který má více aplikací než běžný mobilní telefon? Je tu pro vás smartphone. Otestovali jsme 21 přístrojů a víme, které chytré telefony splní skutečně to, co po nich požadujete.

Co zjistil náš test o smartphony?

Chytrý telefon: Užijte si rozšířené funkce tohoto telefonu. Zaměřte se také na konektivitu, která je nutná pro účely synchronizace. Co je ještě dobré vědět? Podle čeho poznáte kvalitní přístroj? Poradíme vám.

Funkce smartphony: I chytré telefony jsou multimediální. Přehrajete si oblíbenou skladbu, získáte fotografii atd. Smartphony mají jiný software než klasické mobilní telefony. S jakým budete spokojení?

Péče o chytrý telefon: Chytrý telefon má odlišnou klávesnici a je většinou těžší a větší. Má ale také větší spotřebu a méně vydrží. Není pro každého uživatele. Kdo ho využije? Jak moc je nutná znalost z oblasti IT?

Operační systémy smartphonu: Chytré telefony mají různé operační systémy - Blackberry, Mac OS X, Symbina, Windows Mobile atd. Který systém je nejlepší? Víme více.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na testování smartphonů. Co je důležité vědět, rozhodnete-li se ho pořídit? Které jsou nejlepší? Předplaťte si náš test a najdete odpovědi na své otázky.


Mobily a smartphony starší (porovnat)

Mobily a smartphony 2009-2010 (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Mobily a smartphony 2009-2010 (475 výrobků)
poslední aktualizace: 13.9.2010
Mobily a smartphony starší (325 výrobků)
poslední aktualizace: 1.4.2010


Přihlásit