Test tablet do myček nádobí 2008

Publikováno v časopise 3/2008

Na trhu jsou mnohé tablety do myček nádobí. Musíte si kupovat jen ty značkové, abyste dosáhli opravdové kvality? Pojďme se podívat na výsledky tablet různých cenových kategorií.

Co zjistil náš test o tabletách do myček nádobí?

Tablety do myček nádobí: Některé tablety do myček nádobí známe více (Colgonit a Somat), jiné méně. Neřiďte se však jen podle reklamy a raději se podívejte na výsledek našeho testu, který zkoumal 22 výrobků.

Jaké výrobky jsou nejlepší: Víme, které přípravky jsou nejlepší a které pokulhávají. Podle námi porovnaných výsledků si snadno vyberete pro vás přijatelný kompromis mezi cenou a kvalitou.

Lesk nádobí: Jak je to s funkcí lesku nádobí u multifunkčních tablet? Zde mnohé výrobky zanechávaly mazlavé kousíčky nečistot či zaschlé kapičky vody.

Šetrnost k nádobí: Nutné je volit takové tablety, které budou šetrné k různým materiálům. Mají proto různou přídavnou ochranu. Většina námi testovaných výrobků obstála.

Standardní versus multifunkční tablety: Máte pocit, že multifunkční tablety do myček nádobí jsou zákonitě lepší než ty standardní? Tak snadné to není. Oba druhy tablet mají své výhody i nevýhody.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na testování tablet do myček nádobí. Které vyhrály na plné čáře a které zaznamenaly propad? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - tablety do myček nádobí (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Tablety do myček nádobí (22 výrobků)
poslední aktualizace: 1.3.2008


Přihlásit