5 důvodů, proč si pořídit předplatné dTestu

Obsah lednového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 1/2020 Obsah lednového dTestu

dTest je jediný časopis, který v České republice a na Slovensku publikuje nezávislé testy výrobků a služeb. Pořídit si předplatné dTestu se vyplatí, protože:

 • peníze vložené do předplatného se vám mohou vrátit už během jediného nákupu. Naše nezávislé testy mnohokrát ukázaly, že dražší výrobek není lepší než levnější konkurence.
   
 • jako předplatitelé získáte přístup do placené sekce webových stránek s výsledky testů více výrobků než v časopise, možností porovnávat si výsledky testů do tabulek a dalšími zajímavými informacemi.
   
 • s předplatným dTestu se stanete součástí velké rodiny spotřebitelů, kterou jen tak někdo neoklame. Informujeme vás o nástrahách trhu a bojujeme za vaše spotřebitelská práva.
   
 • praktické dárky, které nabízíme našim předplatitelům, vás potěší a  usnadní vám každodenní spotřebitelský život
   
 • penězi, které zaplatíte za předplatné, přispějete na realizaci dalších finančně náročných nezávislých testů, jejichž výsledky v budoucnu najdete v našem časopise a na webových stránkách. Pro zachování absolutní nezávislosti nezveřejňujeme v dTestu žádnou reklamu a příjmy z předplatného jsou tak hlavním zdrojem financování všech našich aktivit.

Přihlásit