dTest představuje Dobrou radu

Obsah červencového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 7/2022 Obsah červencového dTestu

Vydáno: 11.10.2011   

Do poloviny listopadu 2011 poběží zábavná kampaň Dobrá rada dTestu, ve které časopis dTest odlehčenou formou přibližuje veřejnosti svou činnost. Základem kampaně je webová stránka www.vasedobrarada.cz, na níž se každý den objeví nová situace ze života rodiny Čechových. Úkolem návštěvníků webu je poradit Čechovým, jak se v dané situaci mají zachovat. Superhrdinka Dobrá rada jim následně sdělí, jak správná jejich rada byla, a přidělí jim body, díky nimž mohou ti nejlepší vyhrát zajímavé ceny.

"Čechovi jsou obyčejní spotřebitelé a jako takoví se dostávají do různých zapeklitých situací. Při vymýšlení těchto situací jsme se samozřejmě inspirovali příběhy, se kterými se na nás obracejí reální spotřebitelé, i zjištěními z našich testů,“ vysvětluje koordinátorka kampaně Dobrá rada dTestu Markéta Lajdová. Soutěž na www.vasedobrarada.cz je propojena se sociální sítí Facebook, díky níž mohou soutěžící sdílet své dojmy ze hry a dát o soutěži vědět i svým přátelům a známým.

Se superhrdinkou Dobrou radou, která si umí poradit s každou situací v životě spotřebitele, se budou moci lidé ve vybraných místech setkat i v ulicích, a to díky zábavné soutěžní show, se kterou dTest objede 10 obchodních center ve čtyřech městech. „I tady mohou lidé vyhrát předplatné časopisu dTest a nejlépe hodnocené výrobky z našich testů“, doplňuje Lajdová. Jako první přijde v pátek 14. 10. na řadu pražské OC Flora.

Bližší informace najdete na www.vasedobrarada.cz

Kontakty
Markéta Lajdová, lajdova@dtest.cz; tel.: 241 404 922
Nikola Švábová, svabova@dtest.cz; tel.: 241 404 922

Mimo webové stránky se lze s Dobrou radou setkávat i v následujících centrech:
14. 10. Praha OC Flora
15. 10. Praha Arkády Pankrác
16. 10. Praha Europark Štěrboholy
21. 10. Avion Shopping Park, Brno
22. 10. NC Královo Pole, Brno
23. 10. Olympia, Brno
5. 11. Centro, Zlín
6. 11. Centro, Zlín
12. 11. Nákupní centrum Géčko, Liberec
13. 11. Nákupní centrum Géčko, Liberec

Přihlásit