Spotřebitelský problém? Pomoz si sám!

Obsah červnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 6/2022 Obsah červnového dTestu

Vydáno: 26.9.2011   

Právě dnes spouštíme revoluční aplikaci zodpovídání spotřebitelských dotazů s názvem „Pomoz si sám". Systém spotřebitelům přináší zcela novou formou odpovědi a řešení 85 nejčastějších spotřebitelských otázek, které na základě svých zkušeností se spotřebitelským poradenstvím vypracovala naše spotřebitelská poradna.

Systém s řešením 85 spotřebitelských dotazů „Pomoz si sám“ má podobu pavouka sestávajícího z různých otázek. Pomocí jednoduchých odpovědí ano/ne na několik málo dotazů tak spotřebitel dostane rychlou odpověď na řadu dotazů týkajících se třeba reklamací, odstupování od smluv, telekomunikací či spotřebitelských úvěrů.

Systém „Pomoz si sám“ je unikátní a velmi rychlou cestou k řešení spotřebitelských problémů, spotřebiteli je navíc dále nastíněn i další postup a nabídnut konkrétní vzorový dopis vhodný pro řešení jeho problému.

Nový systém „Pomoz si sám“ není pochopitelně jedinou cestou ke kvalitní radě na dotazy a stížnosti spotřebitelů. Spotřebitel se navíc může vždy obrátit na poradenskou linku dTestu - 299 149 009 či 222 767 221 a svůj problém dále konzultovat s našimi právními odborníky, a to za běžný tarif volání.

Přihlásit