Test pokročilých fotoaparátů 2011

Sdílejte

Publikováno v časopise 9/2011

Největší zájem je o kompaktní fotoaparáty. Jsou vhodné pro běžného uživatele. Jste nároční a chcete pořizovat snímky té nejvyšší kvality? Testovali jsme pro vás pokročilé fotoaparáty. Soustředili jsme se především na detailnější zkoušku kvality obrazu.

Co zjistil dTest o pokročilých fotoaparátech?

 
O pokročilých fotoaparátech: Pokročilé fotoaparáty jsou nazývané „bridge“ či „EVF“. Jsou na půli cesty mezi základními kompakty a digitálními fotoaparáty s výměnnými objektivy. Mají větší rozsah ohniskových vzdáleností a tím pádem větší rozpětí zoomu.
 
Systémové fotoaparáty a digitální zrcadlovky: Jsou vhodné pro ty, kteří chtějí fotoaparát pro náročnější použití. Konkrétní modely jsou různé. Jaký fotoaparát se bude nejlépe hodit pro vaše účely? Pomůžeme vám ho vybrat.
 
Naše testování: Testovali jsme pro vás 31 nových pokročilých fotoaparátů. Hodnotili jsme detailně zkoušku kvality obrazu a přehled jejich vybavení. Třídili jsme je podle různých kritérií a porovnávali. Podívejte se na naše výsledky.
 
dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme testovali fotoaparáty pro náročnější uživatele. Jaké jsou jejich ceny a kvalita? Se kterým přístrojem budete spokojeni? Předplaťte si dTest a budete vědět více.

Testované výrobky - pokročilé fotoaparáty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Pokročilé fotoaparáty 2010-2012 (120 výrobků)
poslední aktualizace: 3.1.2013


Přihlásit