Test kompaktních fotoaparátů 2011 II.

Sdílejte

Publikováno v časopise 9/2011

Rozhodli jste se pořídit si kompaktní fotoaparát? Ztrácíte se v široké nabídce? Není divu. V poslední době neustále přibývají nové typy. Náš dTest se zaměřil na nejpopulárnější modely, které v poslední době vstoupily na trh.

Co zjistil dTest o kompaktních fotoaparátech?

 
Kvalita snímků: V našem hodnocení se pohybuje kvalita snímků od dobré po dostatečnou. Poradíme vám, jaký model dobře fotí i v méně příhodných světelných podmínkách. Berte v potaz i kvalitu objektivu, obrazového senzoru, záznamového čipu atd.
 
Displeje kompaktů: Obecně nám vyšlo, že displeje kontaktů jsou průměrně až podprůměrné. Častým nedostatkem je především slabší viditelnost při jasném slunečném světle atd. A které kompaktní fotoaparáty vyšly v našem testování nejlépe?
 
Možnosti kompaktů: S moderními přístroji můžete pořizovat panoramatické fotografie, 3D snímky atd. Nenechte se však zlákat různými vychytávkami. Zpravidla nezaručí kvalitnější fotografie.
 
Naše hodnocení: V rámci našeho testování jsme hodnotili kvalitu snímků, blesk, kvalitu videa, displej, obsluhu a vybavení.
 
dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme se znovu zaměřili na kompaktní fotoaparáty, které na trhu velmi rychle přibývají. Soustředili jsme se na poslední novinky. Jak si vybrat ze široké nabídky? Předplaťte si náš dTest a budete vědět více.

Testované výrobky - kompakty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Kompakty 2010-2012 (327 výrobků)
poslední aktualizace: 3.1.2013


Přihlásit