dTest: Jste superspotřebitel? Otestujte se!

Obsah záříjového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 9/2023 Obsah záříjového dTestu

Sdílejte

Vydáno: 25.8.2011   

Co je to guma guar? Kolik přibližně stojí SMS v rámci EU? Spotřebitelský časopis dTest vám pokládá tyto i záludnější otázky v kvízu, který prověří vaše schopnosti orientovat se každodenním životě spotřebitele a úspěšně procházet nástrahami, které na vás číhají.

Kvízy nemusí vždy znamenat jen krátké odreagování po nebo v náročném pracovním dni. „Spotřebitelský kvíz časopisu dTest si klade za cíl nejen pobavit, ale i upozornit každého spotřebitele na jeho slabiny,“ říká Martina Vernerová, právní poradkyně časopisu dTest.

Výsledky co nejvíce spotřebitelů mohou dTest nasměrovat v jeho další činnosti. „Již ze startovní verze kvízu totiž vyplývají zajímavé závěry, kdy největší potíže spotřebitelům činí otázky z oblasti telekomunikací,“ uzavírá Vernerová spolu s přáním co nejhojnější účasti všech uvědomělých spotřebitelů.

Spotřebitelský kvíz naleznete na www.dtest.cz/kvizy.

Kontakty:                                          

Martina Vernerová, vernerova@dtest.cz, tel.: +420 241 404 922

Jan Votočka, votocka@dtest.cz, tel.: +420 777 016 014

Poradenská linka časopisu dTest – 299 149 009 –je v provozu každý pracovní den od 9 do 17 hodin a spotřebitelé na ní mohou konzultovat s právními poradci časopisu dTest nejrůznější spotřebitelské problémy, a to za cenu běžného tarifu volání. Od svého spuštění v roce 2010 této možnosti využily již tisíce spotřebitelů a poradenská linka časopisu dTest se tak stala první a nejvyhledávanější cestou k řešení potíží, se kterými se zákazníci na trhu setkávají.                                                                                                         

Občanské sdružení spotřebitelů TEST, založeno v roce 1992, je vydavatelem časopisu dTest. Na jeho stránkách jsou publikovány výsledky nezávislých a objektivních testů výrobků, varování před nebezpečnými a zdravotně závadnými výrobky, informace o právech, které chrání spotřebitele a posilují jejich postavení vůči prodávajícím a další rady. V letech 1994 až 2010 publikovalo sdružení na stránkách časopisu dTest informace o více než 10 000 výrobcích, varovalo před 507 nebezpečnými výrobky (většina byla určena dětem) a upozornilo na 522 nekvalitních a klamavých výrobků. Sdružení je součástí mezinárodní organizace International Consumer Research and Testing (ICRT) a evropské spotřebitelské organizace BEUC

Přihlásit