Test kombinovaných mikrovlnných trub 2008

Publikováno v časopise 9/2008

Chcete více od své mikrovlnky? Pokud máte klasickou, na mnohé operace nestačí. Pořiďte si kombinovanou mikrovlnnou troubu a užívejte si nadstandardu, který vám nabídne, tedy v případě, že si vyberete kvalitní přístroj. My jsme je za vás otestovali.

Co zjistil náš test o kombinovaných mikrovlnných troubách?


Možnosti mikrovlnky: Mikrovlnné trouby v kombinaci s grilem či horkovzdušnou troubou se hodí na přípravu hlubokozmražených polotovarů. Kvalitní přístroje nabízí mnohé automatické programy. U některých modelů se však automatický program netrefil. Vyhodnotili jsme pro vás jednotlivé výrobky.

Ovládání mikrovlnek: Moderní mikrovlnné trouby mají mnohé funkce a složitější ovládání, které nepředstavuje dva otočné knoflíky, na které jsme zvyklí u starších typů. Vyberte si přístroj s kvalitním návodem. Jinak byste se také v programech vaší nové mikrovlnky nemuseli vyznat.

Snadné vaření: U kvalitních kombinovaných mikrovlnných trub oceníte fakt, že spoří čas i energii. Nezapomínejte však, že klasické trouby tyto přístroje nenahradí.

Údržba mikrovlnky: Zajímejte se při výběru mikrovlnky i o to, jak snadno ji lze vyčistit. Dejte si pozor na ty s lesklým povrchem. Vypadají sice dobře, ale velmi špatně se udržují.

Mikrovlny: Nebojte se úniku mikrovln do okolí. Žádné nehrozí, přístroje jsou bezpečné.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na kombinované mikrovlnné trouby. Dokáží to, co slibují? Které výrobky jsou nejlepší a kterým se raději vyhnout? Předplaťte si náš test a budete vědět více.
   


Databáze testovaných výrobků

Mikrovlnné trouby starší (32 výrobků)
poslední aktualizace: 1.9.2010


Přihlásit