Test chytrých telefonů 2011

Sdílejte

Publikováno v časopise 8/2011

Mobilní telefony dnes seženete různé. Ty nejpropracovanější nazýváme chytré mobilní telefony. Toužíte po takovém mobilu, nebo ho pro svou činnost nepotřebujete? Pojďme se s dTestem podívat na jednotlivé modely.

 

Co zjistil náš dTest o chytrých telefonech?

 
Jaký mobilní telefon: Možnosti dnešních mobilních telefonů jsou velké. Kupte si však takový mobil, který využijete. Nemá cenu utrácet za funkce, které nepotřebujete. Smartphony vám nabízí mnohé aplikace.
 
Kapesní počítač: Hlavní rozdíl mezi lepším mobilem a smartphonem je v tom, že chytrý mobil je osázený výkonnými procesory a pohání ho plnohodnotný operační systém. Jak vybírat smartphone a na co byste se měli soustředit? Poradíme vám.
 
Internet na mobilu: Při testování tohoto aspektu jsme se zaměřili na obsluhu prohlížeče, snadnost navigace na webu atd. Víme, že pohodlnost obsluhy je velmi důležitá.
 
Naše testování: V našem testu jsme hodnotili především tyto aspekty: telefon, e-mail, práce s internetem, hovory a SMS, hudební přehrávač, videokamera, navigace, synchronizace a fotoaparát.
 
dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na chytré mobilní telefony. Co byste o nich měli vědět, komu se vyplatí a jaký přístroj bude pro vás nejlepší? Předplaťte si náš dTest a budete vědět více.

Testované výrobky - mobilní telefony (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Mobily a smartphony 2010-2015 (440 výrobků)
poslední aktualizace: 4.2.2016


Přihlásit