Test zahradních drtičů 2011

Sdílejte

Publikováno v časopise 8/2011

Máte k dispozici zahradu, o kterou se staráte? Pak jistě víte, že na ní vzniká spoustu odpadu, který tvoří větve a další materiál. Jak se tohoto odpadu efektivně zbavit? Jsou tu pro vás rozmanité drtiče zahradního materiálu. Testovali jsme pro vás jednotlivé modely.

 

Co zjistil náš dTest o drtičích zahradního odpadu?

 
Bezpečnost drtičů odpadů: Drtiče odpadů v posledních letech zaznamenaly velký pokrok, především se zlepšila jejich bezpečnost. Přesto jsme objevily stroje, které nejsou stoprocentně bezpečné.
 
Jaký model vybrat: Na trhu jsou k dostání nožové a válcové drtiče. Které jsou lepší? Válcové modely vedou. Jsou bezpečnější a odvádějí kvalitnější práci. Jaké modely v našem testu dopadly nejlépe?
 
Slabiny drtičů zahradního odpadu: U některých modelů jsme objevily slabiny, které znesnadňují plynulost práce. Víme, u kterých modelů často dochází k ucpání či zeseknutí dřeva. Vyhněte se těmto strojům.
 
Hodnocení našeho testu: Při hodnocení jednotlivých modelů, které jsme testovali, jsme brali v potaz tyto faktory: drcení, odolnost a zpracování, obsluhu, vztah k životnímu prostředí a bezpečnost.
 
dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na drtiče zahradního odpadu. Také se chystáte pořídit si ho? Předplaťte si náš časopis a my vám pomůžeme s výběrem konkrétního přístroje.

Testované výrobky - zahradní drtiče (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Zahradní drtiče (11 výrobků)
poslední aktualizace: 3.8.2011


Přihlásit