Test antiperspirantů 2011

Sdílejte

Publikováno v časopise 8/2011

Kupujeme-li si antiperspirant, máme určité nároky. Chceme, aby nás zbavil zápachu, omezil tvorbu potu, dodal nám příjemnou vůni atd. Jaké přípravky splní vaše požadavky? Náš dTest ví více...

 

Co zjistil náš dTest o antiperspirantech?

 
O antiperspirantech: Antiperspiranty jsou různé. Mají takové vlastnost, jaké nám slibují reklamy? Dokáží některé skutečně působit celých 48 hodin? Ano, skutečně existují. Prozradíme vám, které to jsou.
 
Sprej, kulička nebo tyčinka: Výběr je jen na vás. Všechny možnosti mají své výhody i nevýhody. dTest vám je přiblíží.
 
Nevýhody antiperspirantů: Nevýhodou mnohých antiperspirantů je, že po nich zůstávají skvrny na oblečení. Jak jsou na tom výrobky, které jsme testovali? A co citlivost k pokožce? Některé jedince mohou dráždit hliníkové soli, které představují účinné látky zabraňující pocení.
 
Naše hodnocení: Při vyhodnocování jsme se soustředili na zabránění zápachu, snížení pocení, kosmetické vlastnosti a označení. Seznamte se podrobně s výsledky našeho testu.
 
dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na testování antiperspirantů. Jaké výrobky jsou nejlepší? Poradíme vám. Předplaťte si náš časopis dTest a budete vědět více.

Databáze testovaných výrobků

Antiperspiranty 2011 (9 výrobků)
poslední aktualizace: 3.8.2011

Přihlásit