Test notebooků 2008

Sdílejte

Publikováno v časopise 2/2008

Jaké jsou dnešní notebooky? Zaměřili jsme se na ně a zjistili jsme, že jsou rychlé i výkonné, ale na druhou stranu málo vydrží. Jak dopadly konkrétní výrobky v našem testu?

Co zjistil náš test o dnešních noteboocích?

Obliba notebooků: Notebooky jsou čím dál oblíbenější. Proto jsme pro vás testovali sedm různých přístrojů. Na které funkce stačí a co jim chybí? Problémem je, že některé akumulátory vydrží jen půl hodiny. Které to konkrétně jsou?

Nepříznivá cena Apple: Chcete přístroj, který vyniká výbornými vlastnostmi? Je jím počítač Apple MacBook Pro. Bohužel jeho pořizovací cena je poměrně vysoká. Vyplatí se vám tato koupě, nebo je lepší podívat se po levnějším notebooku?

Operační systém Windows: Notebooky jsou téměř bez výjimky dodávány s operačním systémem Windows Vista Home Premium. Proto pokud chcete provozovat speciální software, je třeba se informovat, zda je kompatibilní s novými Windows. A jak je to s kancelářských balíkem Office?

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na moderní notebooky. Jaké jsou jejich výhody a v čem tkví nedostatky? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Databáze testovaných výrobků

Notebooky a netbooky (7 výrobků)
poslední aktualizace: 1.2.2008


Přihlásit