Jak spolehlivý je Váš vysavač a Vaše myčka?

Obsah lednového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 1/2023 Obsah lednového dTestu

Podělte se s námi o své zkušenosti, jak spolehlivě Vám slouží Vaše myčka a vysavač. Tři vylosovaní respondenti od nás navíc získají půlroční předplatné zdarma.

Důležitou informací, kterou uvádíme u testů některých typů výrobků, je míra spolehlivosti značky. K tomu ovšem potřebujeme Vás a Vaše zkušenosti. Tentokrát se ptáme na zkušenosti s jednotlivými značkami vysavačů a myček nádobí. Pokud se o ně chcete s námi podělit, vyplňte prosím níže stručný elektronický formulář.

Tato anketa je zaměřena pouze na předplatitele časopisu dTest, a proto prosím uveďte při vyplňování svou předplatitelskou e-mailovou adresu pro ověření. Odpovědi z e-mailových adres neuvedených v našem systému budou z hlasování vyloučeny. Pro jednu e-mailovou adresu jsou přípustná maximálně dvě hlasování. Údaje o hlasování jsou zpracovávány odděleně od osobních údajů.

Tři vylosovaní respondenti od nás získají půlroční předplatné časopisu dTest včetně přístupu do elektronického archivu. Výhru lze využít pro prodloužení stávajícího předplatného případně jako dárek pro Vaše blízké. Pokud jste již reagovali na tuto vlnu průzkumu, pak děkujeme.

Vyplnit krátký dotazník:
- spolehlivost myček,
- spolehlivost vysavačů.

 

Děkujeme. Váš dTest


Přihlásit