Test dámských holicích potřeb 2008

Sdílejte

Publikováno v časopise 8/2008

Dámy, jak se zbavujete chloupků? Volíte bezbolestné metody, se kterými máte chloupky za pár dní zpátky, nebo využíváte vosk a epilátory? Výběr z holících potřeb mají ženy široký. Pojďme se podívat na konkrétní výrobky jednotlivých možností.

Co zjistil náš test o dámských holicích potřebách?


Depilační krémy: Zaměřili jsme se také na testování depilačních krémů. Zlepšily se. Ženy již nezaznamenávají nežádoucí reakce pokožky. Navíc krémy působí poměrně rychle.

Holítka: Odstraňujete chloupky holítky? Je to jednoduché a bezbolestivé. Máme levnější jednorázová holítka i elegantnější modely. Výsledky jsou podobné. Některé strojky mají rozmanité vychytávky, např. vibrace, kosmetickou holicí hlavici atd.

Elektrické holicí strojky: Různé jsou i elektrické holicí strojky a jejich cena o kvalitě příliš nevypovídá. Zjistili jsme však, že elektrické holicí strojky celkově holí hůře než holítka.

Epilátory: Odmítáte epilátory, protože se bojíte bolesti? Chce to jen chvilku praxe a cviku a půjde to i bez větší bolesti. Epilátory dosahují různých kvalit. My víme, které jsou nejúčinnější a u kterých je použití pohodlné a bezbolestné.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se věnovali dámských holicím potřebám. Které výrobky jsou nejúčinnější? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Depilační krémy (porovnat)

Dámská holítka starší (porovnat)

Dámské holicí strojky (porovnat)

Epilátory (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Dámská holítka starší (7 výrobků)
poslední aktualizace: 1.8.2008
Depilační krémy (5 výrobků)
poslední aktualizace: 1.8.2008
Epilátory (7 výrobků)
poslední aktualizace: 1.8.2008
Dámské holicí strojky (4 výrobků)
poslední aktualizace: 1.8.2008

Přihlásit