Test televizorů 2011

Sdílejte

Publikováno v časopise 7/2011

Chcete si koupit nový televizor a nevíte, jaká je současná nabídka? Jak si vybrat z mnohých televizí, které nám trh nabízí? Zvolte i vy poměr cena/kvalita, který vám bude nejvíce vyhovovat. Pomůžeme vám s tím.
 

Co zjistil náš dTest o televizorech?

Kvalita obrazu: Většina námi testovaných televizorů má velmi kvalitní obraz. Mohou vám však vadit modely, které mají lesklé obrazovky. Ve světlém prostředí mohou působit rušivě.

Velikost televize: Také si při výběru říkáte, že čím větší televizi si vyberete, tím lepší bude? Takto obecně to neplatí. Dbejte i na ostatní aspekty televizorů. Nerozumíte jim? Jsme tu proto, abychom vám pomohli.

Jak je to se zvukem: Co se týče zvuku, jsou mezi jednotlivými přístroji větší rozdíly než u obrazu. Najdete i televizory, které vám vyhovovat svým zvukem nebudou. Víme, který model je na tom se zvukem nejhůře.

Multimediální využití: Chcete od své televize více než možnost sledování televizního vysílání? Vyberete-li si vhodný model, bude vaše televize plnit roli všestranného multimediálního centra. Moderní televize už můžete připojit i k internetu.

Naše testování: V našem testování jsme se soustředili především na tyto aspekty: obraz, vybavení (speciální funkce), zvuk, obsluha, tunery, připojení a spotřeba elektrické energie.

dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na televizory. Co ovlivňuje jejich kvalitu a který model bude pro vás nejlepší? Předplaťte si náš dTest a budete vědět více.


Testované výrobky - televizory (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Televizory 2011-2012 (167 výrobků)
poslední aktualizace: 11.5.2012


Přihlásit