Test dětských chůviček 2011

Sdílejte

Publikováno v časopise 7/2011

Elektronické dětské chůvičky představují vynález, který ocení každý rodič. Pohlídají vaše dítě v okamžiku, kdy u něj nejste. Ovšem co když si myslíte, že „chůvička“ hlídá vaše miminko a jí zatím vypadl signál? I to se u některých modelů může stát. Předejděte tomu výběrem vhodného přístroje.

Co zjistil náš test o elektronických dětských chůvičkách?

Nejspolehlivější "chůvičky": Testovali jsme různé druhy elektronických dětských chůviček. Náš test ukázal, že nejspolehlivější jsou přístroje na digitální přenos. Jaké konkrétní modely v našem testu dopadly nejlépe?

Nedostatky "chůviček": U některých "chůviček" se může stát, že se přeruší signál. To rozhodně není dobré. Dále můžete mít problémy s obsluhou, která bude mít za následku ztrátu připojení. Víme, s jakými přístroji jsou největší problémy.

A co elektrosmog: Někteří lidé se bojí radiových vln, které vyzařují „chůvičky“ v blízkosti miminka. Obavy jsou neodůvodněné. Nepředstavují žádné nebezpečí. V tomto ohledu můžete být naprosto v klidu.

Naše testování: V našem testování elektronických dětských chůviček jsme se zaměřili především na přenos signálu, obsluhu, odolnost a spotřebu.

dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na elektronické dětské chůvičky. Můžeme se na ně spolehnout? Jaké modely jsou nejlepší? Předplaťte si náš dTest a budete vědět více.


Testované výrobky - chůvičky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Chůvičky 2011 (12 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2011


Přihlásit