Test šlehaček ve spreji 2011

Sdílejte

Publikováno v časopise 7/2011

Používání šlehačky ve spreji je rozšířené díky jednoduchosti a efektivnosti při aplikaci. Položili jste si někdy otázku, co se skutečně skrývá v nádobě se šlehačkou? Neobsahuje žádné škodlivé látky? Náš test šlehačky ve spreji prozkoumal za vás.

Co zjistil náš dTest o šlehačkách ve spreji?

Obaly šlehaček: Čtěte pozorně obaly šlehaček ve spreji. Složení některých z nich není zrovna lákavé. Mnohé výrobky obsahují celou řadu éček, barviv atd. Možná vás překvapí, že pouze jedna šlehačky z jedenácti námi testovaných neobsahovala nic z mléka.

Kvalita šlehačky: Kvalita šlehaček ve spreji je různá. Obecně v našem testu lépe dopadly smetanové šlehačky nad těmi z rostlinných tuků. Zkoumaly jsme obsah mastných kyselin a dalších látek u jednotlivých druhů šlehaček.

Naše testování: V našem testování jsme se zaměřili především na výživové hledisko, senzorické hodnocení, stabilitu šlehačky a deklaraci. Víme, jak jednotlivé výrobky dopadly.

dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na kvalitu šlehaček ve spreji. Jak jednotlivé výrobky dopadly? Předplaťte se náš dTest a budete vědět více.


Testované výrobky - šlehačky ve spreji (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Šlehačky ve spreji (22 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2011

Přihlásit