Test opalovacích přípravků 2011

Sdílejte

Publikováno v časopise 6/2011

Opalovací přípravky testujeme pravidelně, a protože se blíže letní sezóna, opět jsme je podrobili testům. Některé výrobky neuspěly. Možná vás překvapí, že jsou mezi nimi i ty, které se prodávají v lékárnách.

Co zjistil náš test o opalovacích přípravcích?

 
Opalovací přípravky: Testovali jsme pro vás opalovací přípravky určené pro dospělé se střední ochranou. Hodí se tak na průměrné české léto. Provedli jsme objektivní i subjektivní testy. Ukázaly nám mnohé. 
 
Odolnost proti vodě: Chcete si koupit přípravek odolný proti vodě? Měli byste vědět, že mnoho výrobků je tak klamně označováno přesto, že vám neposkytne požadovanou ochranu. Pomůžeme vám najít takový přípravek, který svým slibům dokáže dostát.
 
Co je ještě dobré vědět o opalovacích přípravcích: Opalovací přípravky jsou vystavované různým výkyvům teplot. Stabilita proti nim je různá. Poradíme vám také, jaké je správné dávkování opalovacího přípravku. A jak jsou na tom s kvalitou ekologické výrobky?
 
Naše testování: V našem testu jsme se zaměřili především na tyto aspekty: UVB ochrana, UVA ochrana, hydratace, kosmetická kvalita, pokyny k používání, odběr z obalu a deklarace.
 
dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na opalovací přípravky. Ne všechny vás spolehlivě ochrání před sluníčkem. Jak si vybrat nejlepší opalovací přípravek? Předplaťte si náš dTest a budete vědět více.

Testované výrobky - opalovací přípravky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Opalovací přípravky 2011 (18 výrobků)
poslední aktualizace: 7.6.2011


Přihlásit