Test digitálních videokamer 2011

Sdílejte

Publikováno v časopise 6/2011

Dnes můžete na trhu sehnat velmi levné i velmi drahé digitální videokamery. Záleží jen na vás a na tom, co od nich očekáváte. Testovali jsme pro vás 157 videokamer. Která bude nejlepší pro vás?

Co zjistil náš dTest o digitálních videokamerách?

O digitálních videokamerách: Jaké jsou dnešní digitální videokamery? Vyznačují se především vysokou rozlišovací schopností. Jsou však i kamery, které ji nemají. Celkově najdete mnoho kvalitních a nekvalitních přístrojů a ne vždy o kvalitě vypovídá cena.

Vlastnosti digitálních videokamer: Všechny digitální kamery mají běžně funkci „stabilizace obrazu“. Jejich účinnost je různá stejně jako kvalita zvuku. Tu zlepšuje integrovaný mikrofon. Chcete-li však vysokou kvalitu zvuku, nespoléhejte na něj. Vyhovují vám digitální kamery s hledáčkem? Smiřte se s tím, že takových kamer je čím dál méně.

Naše testování: V našem testování jsme se zaměřili především na tyto aspekty: obraz, obsluha, zvuk, vybavení, fotografie a provozní doba.

dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na digitální videokamery. Jaké možnosti máte v současné době? Víte, jaký model bude nejlepší pro vás? Předplaťte si náš dTest a budete vědět více.


Testované výrobky - videokamery (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Videokamery 2010-2012 (114 výrobků)
poslední aktualizace: 6.6.2013


Přihlásit