Test make-upů 2008

Publikováno v časopise 2/2008

Mnoho žen sahá po make-upech, které jim slibují větší krásu. Opravdu splňují make-upy vše, co deklarují? Pojďme se podívat na jednotlivé výrobky a na to, jak dopadly v našem testu.

Co zjistil náš test o make-upech?

Dlouhotrvající efekt: Tuto vlastnost jsme testovali na 450 ženách a dívkách různého věku a v různých podmínkách. A jak jednotlivé výrobky vypadaly na jejich obličeji po 16 hodinách? Které vydržely nejdéle a které za moc nestojí?

Krycí schopnost: Krycí schopnost byla většinou dobrá. Ovšem objevil se i výrobek, který nesplňoval toto kritérium. Vybíráte-li make-up, zaměřte se i na způsob jeho dávkování. Máme pro vás i další rady.

Choroboplodné zárodky a snášenlivost: Soustředili jsme se i na testování mikrobiologické čistoty a promítli jsme do testu zkušenosti z každodenního používání make-upu. A jak je to s jeho snášenlivostí? Jen výjimečně došlo k alergické reakci.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na make-up. Jaké je jeho kvalita? Skutečně má takové vlastnosti, které výrobci zaručují. Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - make-upy (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Make-upy (15 výrobků)
poslední aktualizace: 1.2.2008


Přihlásit