Váš příběh: Jeden rok v jedné rodině

Obsah říjnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 10/2022 Obsah říjnového dTestu

Pobavte se třetím spotřebitelským příběhem, který zažila jedna rodina v průběhu roku. Autorka současně získává roční předplatné časopisu dTest. Neváhejte ani vy ostatní a posílejte nám své příběhy na adresu pribeh@dtest.cz

 

Vyhráli jsme „úžasný“ tyčový mixer Eta, který jsem už dvakrát reklamovala a modlím se, aby se mu něco stalo po třetí a já si mohla sama vybrat jiný.

Otřesnou zkušenost mam s reklamací v Kauflandu. Jednalo se sice o bio mouku za 20 Kč, ale já si v ní domu přinesla larvy molů. Paní na mě koukala jak na exota, že je to snad i normální a nechala mě tam 20 minut „vycukat“. Možná si myslela, že když jsem ji jeden den kupovala a druhý reklamovala, že ty larvy mohly být ode mě z domu. Kdyby mi nešlo o princip, tak ji tam tou moukou a dvacetikorunou praštím o hlavu.

K Vánocům jsem loni dostala telefon Emgeton, který blbnul, a přestože v diskuzích na internetu jsem se dozvěděla, že reklamace český zástupce řeší tak, že je neuznává, riskla jsem to. Nedávno mi volali, že tam mám telefon a mám si ho vyzvednout a na otázku jestli by to nešlo poslat, když to mam přes 100 km, mi řekli, že to neposílají. Tak se tam holt vypravíme.

Koupili jsme si pod vánoční stromeček konvici Krups. Chtěli jsme regulovanou teplotu a designově se nám žádná jiná nelíbila. Celé tři dny nám vařila, pak zasmrděla a konec. Nyní přišlo vyjádření, že si můžeme vyzvednout peníze…nechápu to, když prodejce má tu samou skladem... Nevadí, dáme jí ještě jednu šanci a hned si jí tam koupíme.

Nejlepší zkušenost s reklamací mam kupodivu s chůvičkami Sencor. Jelikož zlobil signál, odvezli jsme je do Prahy, přímo do servisního střediska. Tam milá paní nic nezkoušela, sepsala, co nefunguje, a za tři dny byly chůvičky opravené v poště. Takhle bych si to představovala.

Přihlásit