Test přímočarých pil 2011

Sdílejte

Publikováno v časopise 5/2011

Přímočaré pily jsou všestranné a velmi užitečné. Který přístroj si vybrat, abyste byli maximálně spokojeni? Testovali jsme pro vás deset modelů.

Co zjistil náš dTest o přímočarých pilách?

O přímočarých pilách: Přímočaré pily jsou vhodné nejen na přímé řezy. Můžete řezat libovolné křivky a celkově jsou všestranným pomocníkem každého kutila. Ovšem jen v případě, že si vybere vhodný model pily.

Řez: Všechny námi testované modely zvládly řezat do všech materiálů. V kvalitě řezu byly však rozdíly. Některé pily se dokonce při dlouhém řezu odchylovaly od přímky.

Naše testování: Při našem hodnocení přímočarých pil jsme se zaměřili především na rychlost řezu, kvalitu řezu a odolnost pil.

Nedostatky přímočarých pil: Přímočaré pily jsme podrobili zátěžovým testům. Vydržely však pouze některé. Testovali jsme i dvě pily na baterie. Jejich výdrž nebyla velká. A jak jsou na tom jednotlivé modely s příslušenstvím a obsluhou?

dTest je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na testování přímočarých pil. Na jaké vlastnosti se zaměřit a které modely přímočarých pil jsou nejlepší? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Pilové plátky (porovnat)

Přímočaré pily 2011 (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Pilové plátky (13 výrobků)
poslední aktualizace: 12.5.2011
Přímočaré pily 2011 (10 výrobků)
poslední aktualizace: 12.5.2011


Přihlásit