Test MP3 a multimediálních přehrávačů 2011

Sdílejte

Publikováno v časopise 2/2011

Svět hudebních technologií se neustále vyvíjí. Můžete si zakoupit MP3, ale k mání je i celá řada tzv. multimediálních neboli MP4 přehrávačů. Nejenže si pustíte hudbu, ale lze si na nich i přehrát video či prohlížet fotografie atd. Jaký přístroj si vybrat?

Co zjistil náš test o MP3 a multimediálních přehrávačích?

Využitelnost multifunkčního přístroje: Zaujal vás multifunkční přístroj? Dobře zvažte, jestli opravdu jeho funkci využijete. Možná vůbec netoužíte potom dívat se na film na malinkém displeji. Pak se nevyplatí za tuto funkci utrácet.

Kvalita sluchátek a vydrž baterie: Dodávaná sluchátka jsou často málo kvalitní. Pokud si chcete pořídit lepší, věnujte při výběru pozornost kvalitě zvukového výstupu. Přehrávače se také výrazně liší výdrží baterie. Poradíme vám, jaké přístroje vydrží nejdéle.

Naše testování: V našem testu jsme se při hodnocení soustředili na video, zvuk, výdrž baterie, obsluhu, mobilitu, odolnost, výbavu a fotografie.

Použití při sportu: Mnohé MP3 i multimediální přehrávače jsou lehké a jejich malé rozměry vybízejí k použití přístrojů při sportu. Dejte si však na to pozor při venkovních aktivitách. Sluch vám pomáhá při orientaci v prostředí.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na MP3 a multimediální přehrávače. Který přístroj bude nejvíce vyhovovat vám? Předplaťte si náš test a dozvíte se více.


Testované produkty (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

MP3 a video přehrávače (141 výrobků)
poslední aktualizace: 29.11.2012


Přihlásit