Test monitorů 2011

Sdílejte

Publikováno v časopise 1/2011

Chystáte se pořídit si nový monitor? Jaká je úroveň jednotlivých modelů a kolik do něj investovat? Potřebujete nadstandardní model, nebo si vystačíte s tím běžným? Test zkoumal různé modely.

Co zjistil náš test o monitorech?

Kvalita monitorů: Testované monitory mají vcelku vyrovnanou kvalitu. Zkouška obrazu dopadla dobře. Dobrá je i věrnost barev. Rozlišovací schopnost představuje 1920 x 1080 pixelů. Na trhu jsou i monitory s možností 3D obrazu.

Monitory versus televizory: Srovnávali jsme kvalitu monitorů a televizorů. Víme, jaké mají monitory obrazové vlastnosti. Dnešním televizorům se nevyrovnají.

Naše testování: V našem testu monitorů jsme se zaměřili na obraz, video funkci, obsluhu, vybavení a vztah monitorů k životnímu prostředí.

Zvuk: Seženete monitory s vestavěnými reproduktory. Ty většinou mají malý výkon. Jen jeden námi testovaný monitor tvořil výjimku. Prozradíme vám, který to byl.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na monitory. Všechny námi testované přístroje mají dobrou úroveň. Jak jsou na tom konkrétní modely? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - monitory (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Monitory 2011 (25 výrobků)
poslední aktualizace: 9.1.2011


Přihlásit