dTest: Nemáte dárky na Vánoce? S vítězi testů neprohloupíte!

Obsah říjnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 10/2023 Obsah říjnového dTestu

Vydáno: 10.12.2010   

Pokud stále nevíte, co darovat svým blízkým k Vánocům, máme pro vás řešení. Nemusíte přitom trávit hodiny v přeplněných nákupních centrech výběrem nejlepšího výrobku, který stejně podle obalu nepoznáte. Časopis dTest prověřoval kvalitu celý rok a nyní přináší výběr toho nejlepšího ze svých testů.

Časopis dTest se celý rok věnoval nezávislému testování výrobků z mnoha oblastí, jako je elektronika, domácí spotřebiče či kosmetika. Nyní přináší přehled sedmnácti kategorií výrobků, které často bodují pod stromečkem jako oblíbené dárky. Ke každé skupině výrobků přidal informaci, který model se osvědčil v nezávislých testech a lze jej bez obav doporučit.

Šéfredaktorka časopisu dTest Ida Rozová dodává: „Ukázalo se, že zákazníci jsou letos tak zahlceni reklamou, že to mnohdy vyvolává opačný efekt. Lidé si z rozsáhlé nabídky nedovedou vybrat. Proto jsme se rozhodli jim volbu usnadnit. Časopis dTest přitom nepřijímá žádné reklamní zakázky, takže nemusí vznikat obavy, že se jedná jen o další formu reklamy.“

Výběr těch nejlepších výrobků, které zvítězily v testech časopisu dTest, je k dispozici v prosincovém vydání časopisu dTest a na webových stránkách http://www.dtest.cz/clanek-1547/vanocni-last-minute.

Časopis dTest dále přináší ve svém prosincovém vydání testy nabíjecích baterií a nabíječek, automatických kávovarů a holicích strojků pro mokré holení.

Časopis dTest, Občanské sdružení spotřebitelů TEST

Kontakty:
JUDr. Ida Rozová, dtest@dtest.cz, tel.: 241 404 922
Václav Beneš, benes@dtest.cz, tel.: 241 404 922, mobil: 604 660 290
 

Zajištění nezávislosti a objektivity testů: výrobky se nakupují v obchodech a analýzy probíhají v nezávislých laboratořích a zkušebnách. Na stránkách spotřebitelského časopisu nesmí být publikovány žádné reklamy či inzeráty. Náklady spojené s testováním výrobků hradí spotřebitelská organizace. Finanční prostředky získává prodejem časopisu, z grantů a státní dotace.

Občanské sdružení spotřebitelů TEST, založeno v roce 1992, je vydavatelem časopisu dTest. Na jeho stránkách jsou publikovány výsledky nezávislých a objektivních testů výrobků, varování před nebezpečnými a zdravotně závadnými výrobky, informace o právech, které chrání spotřebitele a posilují jejich postavení vůči prodávajícím a další rady. V letech 1994 až 2009 publikovalo sdružení na stránkách časopisu dTest informace o 9371 výrobcích, varovalo před 507 nebezpečnými výrobky (většina byla určena dětem) a upozornilo na 522 nekvalitních a klamavých výrobků. Sdružení je součástí mezinárodní organizace International Consumer Research and Testing (ICRT) a evropské spotřebitelské organizace BEUC.

Přihlásit