Test automatických kávovarů 2010

Sdílejte

Publikováno v časopise 12/2010

Chcete si doma připravovat skutečně kvalitní a lahodnou kávu? Počítejte s tím, že za špičkový automatický kávovar, který vám ji vytvoří, si budete muset připlatit. Které konkrétní výrobky jsou nejlepší a které vás nepotěší?

Co zjistil náš test o automatických kávovarech?

Ceny kávovarů: Příprava kávy v moderních automatických kávovarech je velmi pohodlná. A kolik za takový přístroj zaplatíte? Ceny se pohybují od cca 13 000 - 50 000 Kč. Kolik jste ochotni za automatický kávovar zaplatit a jakou kvalitu od konkrétního výrobku můžete očekávat?

Jaké je espreso: Testovali jsme pro vás kávu z různých strojů. Víme, co konkrétní výrobky dokáží.

Jak je to s niklem a olovem: V minulosti se u automatických kávovarů objevoval problém s uvolňováním niklu a olova. Toho se u dnešních výrobků bát nemusíte.

Naše testování: Testovali jsme 11 espreso kávovarů. Zaměřili jsme se na připravování espresa a cappucina. Dále jsme testovali funkce, spolehlivost, obsluhu, vztah k životnímu prostředí, cizorodé látky a bezpečnost.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme pro vás zkoumali kvalitu automatických kávovarů. Jaký přístroj bude nejvíce vyhovovat vám? Předplaťte si náš časopis a budete vědět více.


Kávovary 2010 (porovnat)

Kávovary (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Kávovary 2010 (10 výrobků)
poslední aktualizace: 8.12.2010


Přihlásit