Test holicích strojků na mokré holení 2010

Sdílejte

Publikováno v časopise 12/2010

Preferujete i vy hladce oholenou tvář? Chcete si koupit strojek, který vám to umožní snadno a rychle? Které holicí strojky to zvládnou? S mnohým přístroji nemusíte být spokojeni. Nechte si proto poradit…

Co zjistil náš test o holicích strojkách na mokré holení?

Počet břitů: Ne vždy platí, že čím má strojek více břitů, tím kvalitnější bude oholení. Mnohdy jde pouze o marketingové lákadlo.

Podráždění pokožky: Víme, která holítka vás neoholí bez podráždění pleti, pálení a drobných ranek. Při výběru holícího strojku se zaměřte především na ostrost břitů a konstrukci hlavice.

Trvanlivost břitů: Jak dlouho vydrží ostří břitů? I to vám prozradíme. Některé strojky příjemně překvapily, jiné zklamaly. Které břity jsou nejtvrdší?
 
Náš test: Testovali jsme 18 pánských holících strojků a z toho 5 jednorázových holítek. V testu jsme zkoumali především celkovou kvalitu holení, podráždění pleti, trvanlivost čepelí, obsluhu a přítomnost cizorodých látek.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na holicí strojky na mokré holení. Se kterými získáte hladké oholení a jak je to s jejich cenou? Předplaťte si náš časopis a budete vědět více.


Holítka jednorázová pánská (porovnat)

Holítka výměnná pánská (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Holítka jednorázová pánská (5 výrobků)
poslední aktualizace: 8.12.2010
Holítka výměnná pánská (13 výrobků)
poslední aktualizace: 8.12.2010


Přihlásit