Spotřebitelský problém? Volejte naši poradnu

Obsah březnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 3/2023 Obsah březnového dTestu

Vydáno: 15.11.2010   

Neuspěli jste s reklamací zboží? Chcete odstoupit od nevýhodné smlouvy? Přišlo vám podezřelé vyúčtování za telefon? Nebo si jen nejste jisti, jaká práva jako spotřebitel máte? Pomůžeme vám.

Kontaktujte nás na telefonním čísle 299 149 009 či 222 767 221. Veškeré poradenství poskytujeme bezplatně, za volání platíte pouze cenu běžného hovorného dle vašeho tarifu.

Předplatitelé dTestu mají k dispozici speciální poradenskou linku s přednostním servisem.

Naši odborní poradci vám odpoví na jakékoli dotazy z oblasti ochrany spotřebitele každý všední den mezi 9. a 17. hodinou.

Rady a tipy

  • Uložte si do telefonu číslo naší poradenské linky.
  • Setkáte-li se při nákupu, reklamaci či v jiné situaci s problémem, se kterým si nevíte rady, a je všední den mezi 9. a 17. hodinou, volejte hned.
  • Potřebujete-li vyřešit složitější problém, mějte po ruce všechny písemnosti (např. účtenku, smlouvu, záruční list), připravte si stručné shrnutí problému, aby se náš poradce mohl v dané věci rychle zorientovat a poradit vám, jak postupovat.
  • Pro složitější případy vyžadující osobní konzultaci je po zhodnocení případu a objednání se na poradenské lince k dispozici také osobní poradna v Praze a v Brně.

Spotřebitelská poradna dTestu je tu pro vás. Těšíme se na váš telefonát.

Využít můžete i naši online spotřebitelskou poradnu.

 


Přihlásit