Test krémů pro suchou pleť 2010

Sdílejte

Publikováno v časopise 11/2010

Pečujte o sebe s kvalitním hydratačním tělovým mlékem. Jaký konkrétní výrobek vybrat? Testovali jsme pro vás některé přípravy a víme, který je nejlepší a který naopak nemůžeme doporučit. Poradíme vám.


Co zjistil náš test o tělovém mléku pro suchou pleť?

Hydratační tělová mléka: Někdo má permanentně suchou pleť, jiní využívají pleťových krémů pouze po návštěvě bazénu, sauny atd. Na trhu je hodně přípravku. Máte svého favorita? Náš test potvrdil, že cena o kvalitě nerozhoduje.

Účinek hydratačních tělových mlék: Kvalitní pleťová mléka zvyšují hodnotu vlhkosti po několik hodin. Testovali jsme tyto hodnoty a měřili jsme míru hydratace. Víme, které výrobky dokáží dodržet slibovaný účinek po 24 hodin.

Naše testování: Testovali jsme pro vás jedenáct pleťových mlék pro suchou pokožku. Zaměřili jsme se na hydrataci, ale také na konzistenci, roztíratelnost, vstřebatelnost, vláčnost, snášenlivost, mikrobiologickou kvalitu a mnoho dalšího.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na krémy pro suchou pleť. Které vám poskytnou potřebnou hydrataci a jak je to s jejich cenou? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - mléka pro suchou pokožku (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Mléka pro suchou pokožku (11 výrobků)
poslední aktualizace: 11.11.2010


Přihlásit