Test chráničů zad 2010

Sdílejte

Publikováno v časopise 11/2010

Sportujete? Jak moc jsou při vašem sportu ohrožená záda? Neriskujete zbytečně úraz? Možná by bylo lepší pořídit si chránič zad. A jaký? Testovali jsme pro vás 14 chráničů a poradíme vám, který je nejlepší a nejpohodlnější.

Co zjistil náš test o chráničích zad?

Předejděte úrazu: Záda by si měli chránit především motorkáři, ale také by měli být chrániči vybaveni příznivci sjezdového lyžování, snowboardu, inline bruslí atd. Některé chrániče zad jsou určené na konkrétní sport, jiné jsou pro více sportů.

Páteřáky: Nepleťte si chrániče zad a páteřáky. Při většině sportů je třeba zabezpečit celá záda, nejen páteř, na kterou se zaměřují páteřáky. Chraňte svá záda jako celek.

Pohodlnost chráničů zad: Kromě toho, že chránič zad sníží riziko zranění, je také žádoucí, aby byl pohodlný, nepřekážel vám a vy jste se v něm cítili dobře. Zaměřte se i na tento aspekt.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se blíže soustředili na chrániče zad. Nepodceňujte úrazy zad a páteře. Které chrániče jsou nejlepší? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - chrániče zad (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Chrániče zad (14 výrobků)
poslední aktualizace: 11.11.2010


Přihlásit