Test povinných ručení 2010

Obsah říjnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 10/2022 Obsah říjnového dTestu

Publikováno v časopise 11/2010

Povinné ručení se týká každého řidiče. Jaké možnosti vám nabízejí jednotlivé pojišťovny a jaký produkt se vyplatí konkrétně vám? Nechte si poradit.

Co zjistil náš test o povinném ručení?


Jak je to s bonusy: Pojišťovny se snaží navzájem si konkurovat, a tak každá přináší nějaké bonusy, ať už finanční či nefinanční. Některé pojišťovny vám nechají bonusy i při první menší autonehodě. Která nabídka bonusů bude nejvíce vyhovovat vám?

Co nabízí povinné ručení navíc: Rozdílný je také rozsah asistenčních služeb u jednotlivých pojišťoven. Některé zahrnují telefonickou podporu, odtah poškozeného auta, zapůjčení náhradního vozu atd. Celkově se asistenční služby rozšiřují.

Ušetřete na povinném ručení: Nejen výběrem vhodné pojišťovny ušetříte. Většina z nich vám nabízí také slevu, pokud si vyřídíte produkt telefonicky či online cestou.

Test je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na produkt povinné ručení. Které je nejvýhodnější? Nelze to říci takto globálně, ovšem náš test vám pomůže vybrat optimální povinné ručení pro vás. Předplaťte si časopis TEST a budete vědět více.Přihlásit