Test domácích kin 2010

Sdílejte

Publikováno v časopise 11/2010

Pokud si chcete maximálně vychutnat film či jiný televizní záznam a přiblížit se kvalitou kinu, pořiďte si domácí kino. Možnosti jsou různé. Jak je to s prostorovým zvukem jednotlivých řešeních? Test ví…

Co zjistil náš test o domácím kinu?

Soustavy 2.1 verus 5.1: Dáte přednost systému 5.1, nebo vám postačí 2.1? Testovali jsme kvalitu jejich prostorového zvuku. Obecně lépe dopadly systémy 5.1, ovšem ne všechny. Co lze ocenit u 2.1? Rozšiřte si povědomí o možnostech prostorového zvuku.

Všestranné využití domácího kina: Součástí soustavy je i rádio. Má však své nevýhody. Můžete také přehrávat hudební CD a celkově vytvořit kvalitní domácí zvukový systém. Je však nutné počítat s tím, že akustické požadavky filmů a hudby se liší.

Jak je to s HDMI kabely: HDMI kabely slouží k propojování blu-ray s televizory. HDMI kabely seženete v různých cenových relacích. Britské testy však ukazují, že jejich kvalita je srovnatelná. Neutrácejte tedy zbytečně.

Test je tu pro vás. Tentokrát vám poradí, jaké domácí kino si vybrat. Jak dopadly jednotlivé možnosti a jaké je jejich cena? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Domácí kina 2.1 (porovnat)

Domácí kina 2010 (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Domácí kina 2010 (12 výrobků)
poslední aktualizace: 1.11.2010
Domácí kina 2.1 (19 výrobků)
poslední aktualizace: 30.11.2012


Přihlásit