Všeobecné podmínky

Obsah březnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 3/2020 Obsah březnového dTestu

V níže uvedeném textu se prosím seznamte s podmínkami využívání našeho webu.

Tyto všeobecné podmínky (včetně ochrany osobních údajů), platí pro všechny návštěvníky webových stránek www.dtest.cz
Autorem a provozovatelem těchto stránek je dTest, o.p.s., Černomořská 419/10, 101 00 Praha 10 - Vršovice,  IČ: 45770760.
V případě dotazů pište prosím přes formulář na www.dtest.cz/kontakt

1)    Zveřejnění informací a citace webu www.dtest.cz
Publikování či jakékoliv další formy užití loga časopisu dTest, článků, fotografií, výsledků testů a dalšího obsahu tohoto serveru, s výjimkou tiskových materiálů, je bez předchozího souhlasu dTest, o.p.s. zakázáno.
Vzhledem k vysokým nákladům na testování výrobků podléhá většina informací platbě. Pokud máte zájem zveřejnit některé zde uvedené informace, kontaktujte nás prosím na přes formulář na www.dtest.cz/kontakt

2)    Odkazy na webové stránky www.dtest.cz
Vždy se prosím ujistěte, že jsou vámi užité odkazy použity regulérním a přiměřeným způsobem a jejich použití nepoškodí dobré jméno dTest, o.p.s.
Ujistěte se, že váš text či odkaz nepůsobí dojmem, že došlo ke schválení či potvrzení z naší strany v případě, že k takovému schválení nedošlo.

3)    Vhodný způsob užívání webu
Neuskutečňujte prosím žádné aktivity směřující k narušení našich webových stránek, ani je neužívejte způsobem, který může způsobit nepříjemnosti ostatním.

4)    Přesnost, aktuálnost a dostupnost informací
Usilujeme o to, aby všechny údaje uvedené na našich internetových stránkách byly přesné a aktuální.
Jednotlivé materiály jsou však poplatné době svého vzniku. dTest, o.p.s. proto neručí a nenese odpovědnost za chyby nebo opomenutí v obsahu či za aktualizaci informací na stránkách. V případě pochybností o pravdivosti či přesnosti určité informace nás prosím kontaktujte.
Zajišťujeme, aby naše webové stránky byly vždy k dispozici. Snažíme se, aby naše webové stránky byly dostupné pro všechny návštěvníky našich webových stránek. Máte-li problémy s přístupem na internetové stránky, kontaktujte prosím naši technickou podporu přes formulář na www.dtest.cz/kontakt.

5)    Odpovědnost za obsah webových stránek
Diskuzní příspěvky vyjadřují názory a zkušenosti jednotlivých čtenářů a za jejich obsah není dTest, o.p.s. odpovědné.
Z tohoto internetového serveru vedou odkazy na webové stránky, které nejsou provozovány dTest, o.p.s.. dTest, o.p.s. nemá kontrolu nad obsahem těchto stránek a nenese odpovědnost za jakékoliv následky vyplývající z jejich návštěvy.

6)    Využití publikovaných informací
Před využitím konkrétních informací ke specifickému účelu doporučujeme konzultovat vhodnost jejich využití s odborníkem v příslušném oboru (např. advokátem či lékařem), který vám poskytne vhodnou radu na základě vaší aktuální situace.

7)    Shromažďování osobních údajů
Bezpečnost osobních údajů bereme velmi vážně a aktivně podporujeme právo na ochranu osobních údajů.  Abychom mohli poskytovat vysokou úroveň služeb, je pro nás nezbytné pochopit, jakým způsobem jsou používány naše webové stránky, a z tohoto důvodu shromažďujeme určité informace o jejich návštěvnících.  Vždy zdůrazňujeme korektní jednání v souladu se zabezpečením soukromí. Bližší informace získáte v části Ochrana osobních údajů.  
 
8)    Změna všeobecných podmínek
dTest, o.p.s. si vyhrazuje z důležitých důvodů změnu Všeobecných podmínek. Prosím vždy se ujistěte, že jednáte v souladu s aktuálními Všeobecnými podmínkami.

 

Přihlásit