Přijďte se poradit s dTestem do OC Arkády

Obsah prosincového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 12/2022 Obsah prosincového dTestu

Vydáno: 20.10.2010   

Chystáme se rozšířit škálu svých aktivit a současně jít blíže ke svým čtenářům a spotřebitelům, a proto pro ně chystáme speciální víkend. Informační stánek dTestu bude k dispozici pro řešení spotřebitelských problémů ve dnech 5.-7. listopadu v obchodním centru Arkády v Praze na Pankráci.  
 

Pro předplatitele časopisu dTest je stále k dispozici on-line poradna, ve které jim radíme, když potřebují pomoc či třeba jenom se zorientovat v problému. Ale protože nad osobní kontakt není, připravili jsme pro všechny naše příznivce spotřebitelský víkend. Každému, kdo bude potřebovat poradit s výběrem výrobků, hledat pomoc při řešení reklamace, nebo si třeba jen s námi popovídat, se budeme rádi věnovat. A chystáme i malou výstavku – přehlídku nebezpečných výrobků, které jsme v poslední době odhalili.


Na místě bude rovněž možné prohlédnout si poslední vydání časopisu dTest a získat jeho předplatné se speciální slevou, nahlédnout pod pokličku testování výrobků a poradit se s odborníky z redakce dTestu. V průběhu dne budou také redaktoři časopisu v krátkých vstupech radit na téma výběru vhodných výrobků.

Přihlásit