Speciální nabídka pro čtenáře Blesku

Obsah prosincového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 12/2023 Obsah prosincového dTestu

Šetřete při každém nákupu s předplatným dTest

Získáte 12 výtisků časopisu dTest do své schránky, zdarma přístup do placeného archivu výsledků testů tisíců výrobků (včetně testu šamponů), varování před nebezpečnými výrobky, rady týmu odborníků v on-line poradně spotřebitelských práv. Navíc nyní dostanete DÁREK: brožuru 85 vzorů pro řešení spotřebitelských problémů. Získejte předplatné časopisu dTest jen za 650 Kč. Ušetříte 298 Kč oproti nákupu na stánku! Využijte slevu a objednejte

 

Test 11 pleťových mlék přes SMS

Pro získání kompletního testu 11 pleťových mlék ašlete SMS ve formátu: DTEST ID 1526 Váš e-mail na číslo 9030979 (např. DTEST ID 1526 jmeno@domena.cz). Cena zaslané SMS je 79 Kč vč. DPH. Po zaslání zprávy Vám zašleme test ve formátu pdf na Vaši e-mailovou adresu.


Získejte další test za mimořádně zvýhodněnou cenu!

Využijte naší nabídky a získejte jeden z nejúspěšnějších testů časopisu dTest za cenu 3 Kč oproti běžným 79 Kč. Obratem obdržíte přehledné srovnání jednotlivých výrobků na trhu a zjistíte, jak který obstál v praktických zkouškách.
Vyberte si, který produkt Vás zajímá: vysavače (VYSAVAC), ploché televizory (TV), omlazující krémy na ruce (KREM). SMS odešlete ve tvaru: DTEST zkratka výrobku váš email (např.: DTEST TV jmeno@domena.cz) na číslo 9030903.


Ukázkové vydání časopisu dTest za pouhé 3 Kč!

Pokud chcete ukázkové vydání časopisu dTest, zašlete SMS s textem DTEST ZDARMA VÁŠ_EMAIL na číslo 9030903.


Objednávkou testu souhlasíte s všeobecnými podmínkami a zasíláním novinek z Občanského sdružení spotřebitelů TEST na uvedený email. V případě potřeby nás kontaktujte v pracovní době na telefonu 222 767 220 či kdykoliv přes www.dtest.cz/kontakt. Služby založené na SMS technicky zajišťuje agmo cz a jsou dostupné ze sítí O2, T-Mobile a Vodafone. Detailní informace o platbě přes SMS získáte na www.platmobilem.cz.

Přihlásit