Test Hi-fi souprav 2010

Sdílejte

Publikováno v časopise 8/2010

Hi-fi soupravy se neustále vyvíjejí. Dnes vynikají především svými malými rozměry. Může být při takto malých reproduktorech skutečně kvalitní zvuk? A jak je to s dalšími vlastnostmi hi-fi souprav? Testovali jsme pro vás 13 produktů.

Co zjistil náš test o hi-fi soupravách?

Kvalita zvuku: Velikost a tvary minivěží jsou rozdílné. Spíše než o funkčnost jde však o design. Které přístroje mají nejlepší zvuk? Náš test to odhalil. Máme řešení i pro náročné posluchače hudby.

Kazetovým rekordérům odzvonilo: Některé hi-fi soupravy mohou přehrávat z CD. Žádný z přístrojů nemá problémy s přehráváním z USB. Testovali jsme i model, který má zdířku na paměťovou kartu. V nabídce je také hifi disponující bluetooth připojením.

Ovládání: Většina testovaných přístroj disponuje dálkovým ovládáním. Některé hi-fi věže však mají ovládání, které jejich majitelům neumožňuje provádět pohodlně úkony, které jsou běžné.

Eco stand-by: V našem testu nás nepříjemně překvapila vysoká spotřeba energie mnohých přístrojů. Sázíte na režim tzv. eco-stand-by? Má svá omezení.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme zkoumali kvality hi-fi souprav. Na co si dát pozor při jejím pořizování? Předplaťte si náš časopis a my vám poradíme.


Testované výrobky - mikro hi-fi systémy (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Mikro hi-fi systémy starší (13 výrobků)
poslední aktualizace: 1.8.2010


Přihlásit