Test dětských autosedaček 2010

Sdílejte

Publikováno v časopise 6/2010

Víte, že mnoho autonehod je způsobeno bočním nárazem? A přitom povinná homologace autosedaček nezahrnuje ochranu dítěte při tomto nárazu. Které autosedačky jsou nejbezpečnější a kterým se raději vyvarovat? Na to se zaměřil náš test. Předplaťte si ho a i vy budete vědět, jakou autosedačku vybrat pro maximální bezpečí vašeho dítěte.

Co zjistil náš test o autosedačkách?


Dbejte na výběr autosedačky: I když je povinná homologace autosedaček, nemají všechny stejnou základní ochranu. Proto je třeba vybírat si vhodnou autosedačku podle objektivních testů, které vám o jejich bezpečnosti prozradí víc. 

Nejlepší je Isofix: Stále oblíbený je kotevní systém Isofix, který se snadno obsluhuje a minimalizuje rizika chybné instalace sedačky. Ne vždy je však bezpečnější. U kterých autosedaček se prokázala bezpečnost tohoto systému? My to víme...

Sedačky, které rostou s dítětem: Chcete si pořídit takovou autosedačku, která vašemu potomkovi dlouho vydrží? Na trhu jsou autosedačky, které lze přizpůsobit růstu vašeho potomka. TEST vám poradí, které z nich jsou nejbezpečnější.

Jakým sedačkám se vyvarovat: Náš test nám také ukázal, které sedačky jsou naprosto nevyhovující a kterým byste se měli určitě vyvarovat. To je důležité vědět.

TEST je tu pro vás. Otestovali jsme za vás různé autosedačky a víme, které jsou pro vaší ratolest nejbezpečnější. Předplaťte si náš test a budete to vědět také. Nepodceňujte výběr autosedačky a nechte si poradit. Jde o bezpečnost vašeho dítěte.


Testované výrobky - autosedačky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Autosedačky 2009 - 2010 (81 výrobků)
poslední aktualizace: 1.6.2010


Přihlásit