Test dětských opalovacích přípravků 2010

Sdílejte

Publikováno v časopise 6/2010

Dětská pokožka je zvlášť citlivá na spálení od slunce. Důležité je pořídit si takový opalovací krém, který bude vaše dítka chránit nejen před spálením, ale také bude odolný vůči vodě. Které opalovací krémy to splňují?

Co jsme zjistili v našem testu o opalovacích přípravcích pro děti?


Základní požadavky na opalovací krém: Ochrana, kterou mají opalovací krémy zaručovat, je uvedená jako ochranný faktor na obalu přípravku. My jsme se soustředili na to, zda je ochrana skutečně taková, jakou výrobci slibují. Hodnotili jsme i snadnou aplikaci, roztíratelnost, příjemné použití a voděodolnost.

Chraňte se účinně: Riziko rakoviny kůže je třeba brát vážně. Její případy narůstají. Proto je nutné hledat takové opalovací krémy, které vás dokáží skutečně ochránit. Kromě rizika rakoviny nadměrné působení slunce také způsobuje stárnutí kůže, snížení imunity atd. Pomůžeme vám vybrat takový krém, na který se můžete spolehnout. Ovšem i tak je třeba vyhnout se nadměrnému „opékání se“ na slunci.  

TEST je tu pro vás. Otestovali jsme různé dětské opalovací krémy a víme, na které se můžete spolehnout. Předplaťte si náš test a budete to vědět také.


Testované výrobky - opalovací přípravky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Opalovací přípravky 2010 (12 výrobků)
poslední aktualizace: 1.6.2010


Přihlásit