Test kapesních videokamer 2010

Sdílejte

Publikováno v časopise 5/2010

Také vás láká pořídit si kapesní videokameru? U lidí jsou v oblibě pro svou kompaktní velikost, snadnou obsluhu a další výhody. Oceníte jistě i snadné propojení s počítačem, díky čemuž můžete svá videa snadno přidávat na různé weby a sociální sítě. Jak si ale vybrat tu správnou kapesní videokameru? Náš TEST vám poradí. 

Co jsme zjistili v našem testu o kapesních videokamerách?


I mobilní telefon umí natáčet videoklipy: Dnes každý lepší mobilní telefon má možnost natáčení videoklipů. Výhodou kapesních videokamer je především snadné kopírování pořízených záznamů do počítače, a tak s nimi můžete i lépe pracovat. Většinou však je kvalita různá. Záleží na tom, jaký mobilní telefon si vyberete. Náš TEST zjišťuje, které mobilní telefony mají vysoké rozlišení potřebné pro natočení kvalitního videa. Nechte si poradit. Také se dozvíte, jaký mobilní telefon má kapesní kameru s automatickým zaostřováním a jak je to u jednotlivých mobilních telefonů s kvalitou zvuku.

Dodávaný software: TEST zjistil, že dodávaný software je většinou nekvalitní a práce s ním není bez problémů. Jak vyřešit tento problém tak, abyste zkvalitnili svou práci s kapesní kamerou? Poradíme vám.

Nabíjení kapesní kamery: Možnosti nabíjení kapesní kamery jsou dvě - přes USB zásuvku připojenou k počítači a výjimečně se může nabíjet i ze sítě. Které modely nabízejí nejkratší dobu nabíjení? My to víme.

Co si vybrat: Chcete natáčet videoklipy? Můžete pro tento účel zvolit kameru, fotoaparát či mobilní telefon. Všechny tyto možnosti mají své výhody i nevýhody. Samozřejmě kvalita obrazu je nejlepší u velké digitální kamery. Ovšem zde je obtížnější dostat videoklip do počítače. Váháte? Naše vyhodnocení vám jistě pomůže správně se rozhodnout.

TEST je tu pro vás. Otestovali jsme za vás různé kapesní kamery a víme, které jsou nejkvalitnější. Předplaťte si náš TEST a my vám doporučíme nejlepší kapesní kameru.
 


Mobily a smartphony 2009-2010 (porovnat)

Videokamery kapesní (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Videokamery kapesní (9 výrobků)
poslední aktualizace: 1.5.2010


Přihlásit