Test vysavačů 2010

Sdílejte

Publikováno v časopise 5/2010

Sháníte nový vysavač? Možná vás bude zajímat informace o tom, že všeobecně klesá výkon vysavačů. Ne, není důvod domnívat se, že kvůli tomu je kvalita vysavačů nižší. Firmy jen šetří přírodu nižší spotřebou elektrické energie. Navíc se výrobci nadále snaží vyvíjet co nejtišší stroje. TEST je prověřil a přináší nový pohled na dnešní vysavače.  

Co jsme zjistili v našem testu o vysavačích?


Jak je to s výkonem a příkonem vysavače: Zjišťovali jsme, jak je to se snižování výkonu a příkonu vysavačů. Snížený výkon se týká motoru. Pro nás je důležitější sací výkon, který rozhodně výrobci nesnižují. Na co se ještě při výběru správného vysavače zaměřit? My to víme.

Zadržení prachu: Není důležitý jen sací výkon, ale i schopnost vysavače prach zadržet tak, aby zůstal tam, kde zůstat má, a nedostával se zpátky do vzduchu. Testovali jsme vysavače na tuto funkci. Z našeho testu se dozvíte, které z nich v této oblasti obstály a které nikoliv.

Parketová hubice: Přemýšlíte o vysavači s parketovou hubicí? Vyplatí se tato hubice, nebo je zbytečná? Provedli jsme test dvou nejlepších loňských modelů a víme, jak jsou na tom jejich parketové hubice. Nechte si to prostřednictvím našeho testu prozradit.

Co vám TEST ještě poradí: Náš TEST vám ještě navíc poradí jak vysávat, aby vás nebolelo tělo, ale aby byl také úklid co nejefektivnější a aby váš vysavač dlouho vydržel a neúpěl. Získejte kompletní informace o vysavačích a vysávání.

TEST je tu pro vás. Otestovali jsme nejrůznější vysavače a víme, které jsou nejlepší. Předplaťte si náš TEST a budete to vědět také.


Vysavače 2010 (porovnat)

Vysavače (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Vysavače 2010 (19 výrobků)
poslední aktualizace: 1.5.2010


Přihlásit