Test cyklocomputerů 2010

Sdílejte

Publikováno v časopise 4/2010

Dříve se cyklisté spokojili s tachometrem, který jim ukazoval počet ujetých kilometrů a průměrnou rychlost. Dnes už od techniky můžete žádat mnohem více. Co vám nabízejí dnešní cyklocomputery? TEST vám přiblíží drahé i levné přístroje a pomůže vám najít takový, který bude splňovat vaše požadavky.  

Co jsme zjistili v našem testu o cyklocomputerech?  


Různé cyklocomputery: Dnes máme na trhu různé cyklocomputery, které neměří jen počet ujetých kilometrů a průměrnou rychlost. Koupíte-li si dražší stroje, budete mít možnost sledovat komplexněji své sportovní výkony a vést si různé statistiky. Ovšem je nutné si uvědomit, že i některá drahá řešení mohou mít své nedostatky. Na druhou stranu i mezi levnými přístroji najdete kvalitní výrobky. Náš TEST vám poradí, jaký cyklocomputer si vybrat.

Co promyslet: Než se definitivně rozhodnete pro koupi konkrétní cyklocomputeru, zamyslete se nad tím, co vše od něj budete požadovat. Možná vám pro vaše účely budete stačit tachometr. Ten je vhodný pro ty, kteří se věnují cyklistice rekreačně. Pro ty náročnější jsou tu cyklocomputery s různými funkcemi.

TEST je tu pro vás. Otestovali jsme různé cyklocomputery a víme, které jsou nejkvalitnější. Předplaťte si náš test a my vám doporučíme nejlepší cyklocomputer.


Cyklopočítače multifunkční (porovnat)

Cyklopočítače jednoduché (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Cyklopočítače multifunkční (5 výrobků)
poslední aktualizace: 1.4.2010
Cyklopočítače jednoduché (9 výrobků)
poslední aktualizace: 1.4.2010


Přihlásit