Podpořte nás svým hlasem v anketě Podcast roku

Obsah červencového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 7/2024 Obsah červencového dTestu

Baví vás naše podcasty, dozvěděli jste se díky nim něco zajímavého nebo vám pomohly s výběrem výrobků či konkrétním problémem? Podpořte naši tvorbu svým hlasem v letošním ročníku ankety Podcast roku.

Každý hlas se počítá a my budeme velmi rádi, když oceníte naši práci. Hlasovat je možné do 6. června 2024. Stačí vepsat název našeho podcastu „Třicítka dTestu“ do připraveného formuláře na webu pořadatele a uvést svůj e-mail. Potěší nás, když budeme vaší jedničkou. Poté už jen stačí odeslaný hlas potvrdit skrze odkaz, který vám přijde na e-mail.

Děkujeme za vaši podporu.

Třicítku dTestu pro vás připravujeme už téměř tři roky. Jednotlivé epizody trvající přibližně třicet minut si můžete poslechnout na našem webu, Apple Podcasts, Spotify a dalších podcastových platformách.

Na novou epizodu se můžete těšit každých 14 dní. Už jsme jich pro vás připravili přes 70, a to na nejrůznější témata. V poslední době jsme se věnovali například problémům nájemních vztahů, správnému výběru kosmetiky či životu s domácími mazlíčky. Velký zájem u vás také vzbudila epizoda o nekalých obchodních praktikách. Připomněli jsme, co se pod tímto pojmem vše skrývá, s jakými typy praktik se běžně můžete potkat i jak se jim bránit.

Třicítka dTestu byla také oceněná v soutěži o nejlepší firemní podcast EP LIVE 2024. V silné konkurenci velkých společností odborná porota ocenila náš podcast krásným 3. místem v kategorii Dlouhodobý přínos.


Přihlásit