Test chytrých hodinek a náramků 2024

Sdílejte

Publikováno v časopise 5/2024

Výběr chytrých hodinek a náramků není radno podceňovat. Správnou volbou lze ušetřit i tisíce korun. Snadno ale také můžete vyhodit peníze za přístroj, který neumí oproti obyčejným „hloupým“ digitálním hodinkám téměř nic navíc. Co za své peníze skutečně dostanete, se dozvíte v našem testu. Laboratoř spolu s dobrovolníky tentokrát otestovala 16 chytrých hodinek a 10 náramků.

Chytré hodinky a náramky v testu

  • výrobkyvšech cenových kategorií
  • zkoušky chytrých funkcí, monitoringu aktivit, výdrže baterie a dalších vlastností
  • možnost porovnání celkových hodnocení i výsledků jednotlivých zkoušek
  • nové modely výrobců Google, Garmin, Huawei, Xiaomi, Amazfit, Withings a dalších…

Které jsou pro vás opravdu nejlepší?

V rámci našeho nejnovějšího testu chytrých hodinek a náramků jsme se podívali na široké spektrum modelů, od levných po ty dražší. Cílem bylo zjistit, které z nich nabízejí nejlepší hodnotu za peníze a jak vybrat chytré hodinky nebo náramky, jež nejlépe vyhovují vašim potřebám.

„Smart“ dobře i levně

Naše zkoušky pokryly vše od funkcí zaměřených na fitness až po chytré funkce. Testujeme hodinky a náramky ve všech cenových kategoriích, s cenami do 3000, 5000 Kč i více. Zjistili jsme, že některé chytré hodinky nabízejí mimořádnou přesnost měření pohybových aktivit nebo skvělou výdrž baterie, zatímco jiné zklamaly svými omezenými funkcemi a nepřesným monitoringem některých aktivit.

Co odhalily naše testy?

V testu jsme se zaměřili nejen na základní sportovní a chytré funkce, ale také na to, jak snadno se hodinky a náramky používají v různých situacích, jaké jsou jejich mobilní aplikace nebo jaká je jejich kvalita zpracování.

Hodinky versus náramky

Jsou pro vás vhodnější chytré hodinky, nebo náramky? Druhá jmenovaná zařízení jsou obvykle levnější a menší. O co s nimi ale přicházíte? A hodí se pro každého? Také to vám prozradí výsledky našeho testu.

Laboratorní test: Víc než recenze

Testování chytrých hodinek se věnujeme dlouhodobě. Zkoušky provádějí specialisté v akreditovaných laboratořích. Naměřené hodnoty a hodnocení kvantifikujeme a následně podle stanovených vzorců vypočítáváme hodnocení. Přečtěte si více o tom, jak testujeme chytré hodinky a náramky.


chytré hodinky (porovnat)

chytré náramky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Chytré náramky (10 výrobků)
poslední aktualizace: 2.5.2024
Chytré hodinky (57 výrobků)
poslední aktualizace: 2.5.2024


Přihlásit