Test přenosných bezdrátových reproduktorů 2024

Sdílejte

Publikováno v časopise 5/2024

Pikniky v přírodě, venkovní grilovačky, kempování… Existuje spousta situací, při kterých člověk ocení možnost hlasité reprodukce hudby. Výrobci elektroniky to moc dobře vědí, přenosných bezdrátových reproduktorů je tedy na trhu mnoho. S výběrem toho správného vám pomůže dTest. Otestovali jsme 32 modelů, přičemž jsme se neomezovali cenou ani hmotností.

Bluetooth reproduktory v testu

  • reproduktory všech cenových kategorií a velikostí
  • zkoušky zvuku, obsluhy i baterie
  • možnost porovnání celkových hodnocení i výsledků jednotlivých zkoušek
  • nové modely výrobců JBL, Sony, Marshall, LG, Niceboy, Lamax a dalších…

Jiná velikost i zvuk

Některé testované modely překvapily svým kvalitním zvukem a dlouhou výdrží, zatímco jiné zaostávaly. Ne vždy byla kvalita zvuku přímo úměrná velikosti zařízení. Narazili jsme například na jeden poměrně objemný model, který žádné extra kvalitní představení nepředvedl.

Značka neřekne nic

Jak se liší zvuková kvalita mezi výrobci Sony, JBL, Harman Kardon a dalšími? Naše laboratorní testování pravidelně potvrzuje, že se nevyplatí být loajální k jednomu výrobci. I ty nejvěhlasnější značky mají pod svými křídly silnější i slabší výrobky.

Dlouhá párty kdekoliv

Rádi konstatujeme, že výrobci bluetooth reproduktorů výdrž svých produktů mnohdy podceňují. Dnes již jeden den nepřetržitého přehrávání na jedno nabití baterie není nic neobvyklého. Našli jsme i reproduktory, které vydržely hrát téměř dva dny. A odhalili jsme také opačný extrém–reproduktor, který přestal hrát už po pěti hodinách.

Repro v rukou odborníků

Naše testy jsou víc než recenze. Vzorky pro naše testy nakupujeme stejně jako běžní spotřebitelé. Nikdy nám je neposkytují výrobci. Všechny produkty testujeme v akreditovaných laboratořích a hodnocení vypočítáváme z naměřených dat, případně kvantifikovaných hodnocení několika uživatelů. Přečtěte si více o tom, jak pracujeme a jak testujeme bluetooth reproduktory.


Testované výrobky - přenosné bezdrátové reproduktory (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Přenosné bezdrátové reproduktory (32 výrobků)
poslední aktualizace: 3.5.2024


Přihlásit