Test AV receiverů 2010

Publikováno v časopise 4/2010

Uvažujete také o koupi AV receiveru? Je vhodný nejen na zesilování zvuků. Tento stroj také perfektně pracuje s prostorovým zvukem a můžete ho využít i pro zpracování digitálního obrazu. Bude tak plnohodnotnou součástí vašeho domácího kina. Otázkou zůstává, které AV receivery jsou nejspolehlivější. Na to vám odpoví náš TEST.   

Co jsme zjistili v našem testu o AV receiverech?

AV receiver: AV receiver bude tvořit základ vašeho domácího kina. Má mnohé funkce, které oceníte. Kromě zesilování se vám bude líbit, že slouží jako centrální přípojné místo pro zábavní elektroniku. Také s ním nebudete potřebovat dálkový ovladač. Stačí navolit požadovaný zdroj a můžete ho ovládat z jednoho místa.

Zesilování zvuku: TEST se zaměřil na kvalitu samotného zesilování zvuku i jeho zesilování v prostoru. Víme, které přístroje požadavkům vyhovují a které nikoliv. S naším testem to budete vědět také.

Digitalizace: TEST vám také řekne, jaké jsou rozdíly mezi přídavnými funkcemi jednotlivých modelů. Dále se dozvíte, které přístroje nejlépe obstály v oblasti transformace analogových signálů na digitální. U mnohých přístrojů byly totiž zaznamenané chyby v podobě horších kontur obrazu.

Automatická kalibrace: Automatická kalibrace je šikovným pomocníkem. Nastavit správně zařízení pro redukci prostorového zvuku není totiž vůbec jednoduché. Které přístroje mají nejlepší automatickou kalibraci? My to víme. S naším testem to budete vědět i vy.

TEST je tu pro vás. Otestovali jsme za vás různé AV receivery a víme, které jsou nejkvalitnější. Předplaťte si náš TEST a my vám doporučíme nejlepší AV receiver.
 


Testované výrobky - AV receivery (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

AV receivery starší (12 výrobků)
poslední aktualizace: 1.4.2010


Přihlásit